Hull: McGregor, Rosenior, Figueroa, Davies, Faye, Elmohamady, Brady, Huddlestone, Livermore, Graham, Aluko.

Rezerwowi: Harper, Bruce, McShane, Quinn, Meyler, Boyd, Sagbo.
| Dodano 19 Oct 2013 15:14 przez Krzysztof Błachuta

Przypominamy, że fundatorem nagród w konkursie jest ISS-Sport.pl oferujący oryginalne gadżety Evertonu.

Lista meczów do typowania: [więcej]
Więcej Komentarze: 13
| Dodano 18 Oct 2013 16:11 przez Krzysztof Błachuta

City - Everton 3:1
Manchester City w ubiegły weekend zakończył passę Evertonu bez porażki i pokonał podopiecznych Roberta Martineza w stosunku 1:3.

The Toffees objęli prowadzenie za sprawą znajdującego się w niesamowitej formie Romelu Lukaku, ale już minutę później stan meczu wyrównał Alvaro Negredo.

Jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali strzelić drugiego gola, a komplet punktów dla City zapewnił Sergio Aguero... albo Tim Howard. Piłka po strzale Aguero z rzutu karnego odbiła się od słupka, barku amerykańskiego bramkarza i dopiero wpadła do bramki. Gol zapisany został jako samobójcze trafienie Howarda.

Statystyki i video poniżej. [więcej]
Więcej Komentarze: 19
| Dodano 14 Oct 2013 18:46 przez Krzysztof Błachuta

Podsumowanie IV kolejki typera
Za nami IV kolejka typera EvertonPoland.com. Poniżej punktacja za tę rundę.

Przypominamy, że fundatorem nagród w typerze jest ISS-Sport.pl oferujący oryginalne gadżety Evertonu. Pozostałe nagrody leżą w gestii SirGoodisona, któremu dziękuję za bezinteresowną pomoc.

Wyniki II kolejki typera: [więcej]
Więcej Komentarze: 3
| Dodano 13 Oct 2013 14:32 przez Krzysztof Błachuta

Ogłoszenie
W związku z moim wyjazdem serwis zawiesza swoją działalność na tydzień.

Tak jak wspominałem w komentarzach - jestem obecnie na walizkach i wyjeżdżam na tydzień w miejsce, gdzie dostęp do internetu będę miał bardzo ograniczony. Na stronie zatem raczej nie pojawią się żadne newsy aż do (co najmniej) 10 października. Zachęcam Was do tego, żeby o ważnych informacjach związanych z Evertonem pisać w komentarzach pod tym newsem. [więcej]
Więcej Komentarze: 65
| Dodano 02 Oct 2013 13:59 przez rav

IV kolejka typera
Zapraszamy do udziału w 4. kolejce Typera EvertonPoland.com. Poprzednia została unieważniona przez moją nieuwagę.

Więcej Komentarze: 17
| Dodano 02 Oct 2013 13:55 przez rav

Lukaku Show!
Romelu Lukaku przedstawił się kibicom na Goodison Park w najlepszym możliwym stylu. Młody Belg zdobył dwa gole i zanotował asystę w wygranym przez Everton meczu z Newcastle.

Dzięki dwóm trafieniom Belga i jednym Rossa Barkleya, The Toffees przedłużyli zwycięską passę do trzech meczów i awansowali na 4. miejsce w tabeli.

Niepokoić może jedynie słabsza dyspozycja w obronie (i po raz kolejny fantastyczne 45 minut i słabsza druga połowa), bowiem po raz drugi z rzędu nie udało się zachować czystego konta, a za sprawą goli Cabaye'a i Remy'ego kibice Evertonu do końca musieli drżeć o komplet punktów.