Przypominamy, że fundatorem nagród w konkursie jest ISS-Sport.pl oferujący oryginalne gadżety Evertonu.

Więcej Komentarze: 13
| Dodano 20 Feb 2014 09:55 przez Krzysztof Błachuta

Duncan Ferguson w sztabie szkoleniowym Evertonu
Legenda Evertonu Duncan Ferguson został włączony do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu

Od poniedziałku Duncan Ferguson rozpocznie pracę z pierwszym zespołem w sztabie szkoleniowym Roberto Martineza u boku Greame'go Jones'a, Dennis'a Lawrence'a i trenera bramkarzy Inaki'ego Bergary. "Big Dunc" do tej pory był asystentem Kevin'a Sheedy'ego w drużynie U18.
Komentarze: 5
| Dodano 20 Feb 2014 00:06 przez Tofe

Traore : Moim marzeniem jest zagrać na Wembley
Lacina Traore przyznaje że jego marzeniem jest zagrać na Wembley a pokonanie w niedziele Swansea było sporym krokiem do tego aby to marzenie spełnić

The Toffees w niedziele pokonali drużynę łabędzi aż trzy do jednego. W swoim debiucie gola strzelił 23 letni Iworyjczyk robiąc spory krok do przodu w drodze na Wembley. Sam Lacina nie ukrywa że jest z tego powodu bardzo zadowolony.

''Jako dziecko oglądałem rywalizacje w FA Cup i stało się to moim marzeniem aby wbiec na murawę stadionu narodowego i zagrać tam swoją rolę'' [więcej]
Więcej Komentarze: 4
| Dodano 18 Feb 2014 12:46 przez Toffee

Keylor Navas latem w Evertonie?
Jak donoszą media Roberto Martinez jest mocno zainteresowany pozyskaniem w letnim okienku transferowym bramkarza Levante UD, Keylor'a Navas'a

Keylor Navas to 27-letni reprezentant Kostaryki, w barwach Levante gra od lipca 2012 roku. W tym sezonie zagrał w 22 meczach, wpuszczając 26 goli i zachowując 10 razy czyste konto.

Oprócz Evertonu, zainteresowany jest również Liverpool. Kwota jaką klub musiałby zapłacić za Keylor'a Navas'a to według mediów 5mln funtów. [więcej]
Więcej Komentarze: 31
| Dodano 18 Feb 2014 10:53 przez Tofe

FA Youth Cup: Sheffield United - Everton 0:2
Everton w ramach FA Youth Cup pokonał Sheffield United 2:0

Everton pokonał na wyjeździe Sheffield United w młodzieżowym Pucharze Anglii 2:0 po golach Courtney'a Duffus'a w 39 minucie i Gethin'a Jones'a w 53 minucie.

Tym samym młodzi zawodnicy Evertonu przeszli do ćwierćfinałów tych rozgrywek. [więcej]
Więcej Komentarze: 2
| Dodano 17 Feb 2014 22:14 przez Tofe

Zawodnicy na wypożyczeniach
Matthew Pennington i Matthew Kennedy jako jedyni z wypożyczonych zawodników rozegrali spotkania w ten weekend

Tranmere Rovers w którym grają młodzi zawodnicy zremisował 2:2 z Bristol City. Środkowy obrońca Matthew Pennington rozegrał cały mecz i otrzymał żółtą kartkę natomiast skrzydłowy Matthew Kennedy został zmieniony w 83 minucie. Tranmere Rovers obecnie zajmuje 18 miejsce w tabeli League One z przewagą 2 punktów nad przebywającym na 1 miejscu strefy spadkowej Notts County. [więcej]
Więcej Komentarze: 0
| Dodano 17 Feb 2014 21:51 przez Tofe

Gramy dalej! Everton - Swansea 3:1
Everton awansował do ćwierćfinału Pucharu Anglii po raz drugi z rzędu. The Toffees pokonali Swansea 3:1.

Podopieczni Roberto Martineza zaczęli mecz w znakomitym stylu - już w 4. minucie gola strzelił debiutujący w barwach Evertonu Lacina Traore. Niestety później gospodarze nieco spuścili z tonu i dali sobie strzelić wyrównującą bramkę.

Choć Everton posiadał w tym meczu optyczną przewagę (szczególnie w drugiej połowie), dopiero wejście na boisko Leona Osmana i Stevena Naismitha odmieniło obraz gry i pozwoliło przełamać impas. To właśnie niedoceniany przez wielu Szkot został bohaterem meczu, najpierw wyprowadzając The Toffees na prowadzenie, a następnie wywalczając rzut karny zamieniony na bramkę przez Leightona Bainesa.

Następny mecz EFC to wyjazd na Chelsea w ramach rozgrywek ligowych. [więcej]
Więcej Komentarze: 32
| Dodano 17 Feb 2014 16:17 przez Krzysztof Błachuta

W VI rundzie z Arsenalem
W ćwierćfinale Pucharu Anglii Everton zmierzy się na wyjeździe z Arsenalem.

Mecz zostanie rozegrany 8 lub 9 marca. Everton podejmował już Arsenal na The Emirates w ramach rozgrywek ligowych i mecz tamten zakończył się remisem 1:1.

Wszystkie pary VI rundy Pucharu Anglii: [więcej]
Więcej Komentarze: 18
| Dodano 16 Feb 2014 16:42 przez Krzysztof Błachuta

Znamy już składy!
Znamy już składy w jakich wybiegną obie ekipy na dzisiejszy mecz. W pierwszym składzie Evertonu debiutant - Lacina Traore.

Everton: Robles, Coleman, Baines, Jagielka, Distin, McCarthy, Barry, Mirallas, Pienaar, Barkley, Traore

Ławka rezerwowych: Hibbert, McGeady, Deulofeu, Naismith, Osman, Howard, Stones

Swansea: Tremmel, Richards, Bartley, Amat, Taylor, Canas, de Guzman, Hernandez, Routledge, Lamah

Ławka rezerwowych: Vorm, Britton, Bony, Dyer, Williams, Lita, Tiendalli