Cannot find an article with id: 0
Powered by CuteNews
Przed derbami Merseyside
Już dziś o 21:00 na Anfield Road w ramach rozgrywek ligowych Everton zmierzy się z Liverpoolem, a tym samym będziemy świadkami kolejnych Derbów Merseyside, które tym razem odbędą się po raz 226.

Derby Merseyside to spotkanie inne niż wszystkie. Tutaj o zwycięstwie mogą decydować detale, czy dyspozycja dnia. Mimo to przypomnijmy jednak jak kształtowała się forma obu drużyn przed tym spotkaniem.

W bardzo słabych nastrojach do derbowych zmagań przystępuję Everton. Podopieczni Roberto Martineza nie potrafią wygrać w lidze od sześciu spotkań, notując w tym czasie tylko trzy remisy i regularnie spadając w dół ligowej tabeli.

Zupełnie inną sytuację mamy w czerwonej części Liverpoolu. "The Reds" ostatnio są w naprawdę bardzo dobrej formie, notując serię trzech wygranych spotkań, a w sumie jedną porażkę w ostatnich dziesięciu spotkaniach. [więcej]
Więcej Komentarze: 85
| Dodano 20 Apr 2016 09:35 przez player87

Mecz z Southampton w statystykach
Poniżej przedstawiamy garść futbolowych statystyk po ostatnim spotkaniu ligowym Evertonu, które zakończyło się jedynie rozczarowującym remisem 1:1.

Znajdziecie tu podsumowanie ostatniego meczu w pigułce, a więc pełne zestawienie składów obydwu drużyn, kluczowe dane meczowe, a także inne informacje dotyczące drużyn prowadzonych przez Roberto Martineza i Ronalda Koemana.

Jak wiadomo, to tylko liczby. Zapraszam do lektury. [więcej]
Więcej Komentarze: 0
| Dodano 20 Apr 2016 09:06 przez player87

Męki ze "Świętymi". Everton - Southampton 1:1
Kolejny bardzo słaby mecz na własnym terenie rozegrali podopieczni Roberto Martineza. W meczu, w którym to goście przez większą część spotkania byli stroną przeważającą, "The Toffees" ugrali zaledwie punkt.

W pierwszej połowie spotkania rozgrywanego na Goodison Park kibice nie obejrzeli ani jednej bramki. W końcówce groźniej atakowało Southampton, ale ogólnie było to wyrównane spotkanie. Szanse na gole dla Świętych mieli Sadio Mane i Ryan Bertrand. Pierwszy nieznacznie się pomylił, a strzał drugiego z rzutu wolnego wybronił Joel Robles.

Siedem minut po przerwie goście byli blisko objęcia prowadzenia, ale piłka po strzale Dusana Tadicia z prawej strony pola karnego trafiła w poprzeczkę.

Tymczasem w 68. minucie na prowadzenie niespodziewanie wyszli gospodarze. Po rzucie rożnym i podbramkowym zamieszaniu, piłka trafiła pod nogi Ramiro Funesa Moriego, który mocnym strzałem posłał ją do siatki. [więcej]
| Dodano 20 Apr 2016 08:52 przez player87

Przed meczem z Southampton
Już w sobotę Everton podejmować będzie na Goodison Park drużynę Southamptonu. Będzie to 33 ligowe spotkanie "The Toffees" w bieżącej kampanii. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Na obecnym etapie rozgrywek obie drużyny zgromadziły na swoim koncie odpowiednio 40 i 50 oczek, plasując się tym samym na 12 i 7 lokacie w tabeli.

O tym, że ekipa z niebieskiej części Liverpoolu znajduje się w kryzysie dobitnie świadczy bilans ostatnich meczów w lidze. W pięciu poprzednich turach spotkań sięgnęła po zaledwie dwa punkty. "The Toffees" nie sprostali West Ham United (2:3), Arenalowi (0:2) i Manchesterowi United (0:1). Punktami dzielili się natomiast z Watfordem (1:1) i Crystal Palace (0:0). [więcej]
Więcej Komentarze: 42
| Dodano 15 Apr 2016 13:41 przez player87

Mecz z Crystal Palace w statystykach
Poniżej przedstawiamy garść futbolowych statystyk po ostatnim spotkaniu ligowym Evertonu, które zakończyło się sprawiedliwym remisem 1:1.

Znajdziecie tu podsumowanie ostatniego meczu w pigułce, a więc pełne zestawienie składów obydwu drużyn, kluczowe dane meczowe, a także inne informacje dotyczące drużyn prowadzonych przez Roberto Martineza i Alana Pardew.

| Dodano 14 Apr 2016 11:28 przez player87

"Zwycięski" remis? Crystal Palace - Everton 0:0
Kolejny mecz, kolejny podział punktów. Bezbramkowym remisem zakończyło się starcie pomiędzy Crystal Palace i Evertonem rozegrane na Selhurst Park. "The Toffees" kończyli mecz w dziesiątkę po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Jamesa McCarthy'ego.

W pierwszej połowie kibice byli świadkami wyrównanej konfrontacji. W przekroju pierwszych 45 minut inicjatywa przechodziła z rąk do rąk, ale żadna drużyna nie potrafiła stworzyć poważnego zagrożenia pod bramką przeciwnika.

Ze strony Evertonu godny uwagi był jedynie strzał Arouny Kone z szesnastego metra, a potem także sytuacja jeden na jeden Romelu Lukaku. Jeśli chodzi o gospodarzy to najlepszą szansę mieli za sprawą uderzenia przewrotką Dwighta Gayle’a.

Cztery minuty po zmianie stron prowadzenie mógł objąć Everton, ale po próbie Rossa Barkley’a z dystansu futbolówka trafiła w spojenie słupka i poprzeczki. [więcej]
| Dodano 14 Apr 2016 11:13 przez player87

Mecz z Watfordem w statystykach

Znajdziecie tu podsumowanie ostatniego meczu w pigułce, a więc pełne zestawienie składów obydwu drużyn, kluczowe dane meczowe, a także inne informacje dotyczące drużyn prowadzonych przez Roberto Martineza i Juande Ramosa.

| Dodano 14 Apr 2016 09:50 przez player87

Wyjazdowy remis. Watford - Everton 1:1
Remisem zakończył się pojedynek Watfordu z Evertonem na Vicarage Road. Oba gole padły w pierwszej części gry, a ich autorami byli kolejno James McCarthy i Jose Holebas.

Pierwsza połowa należała do piłkarzy Watfordu. Gospodarze utrzymywali się przy piłce nawet przez około 60 procent czasu. Nie potrafili jednak przełożyć swojej dominacji na liczbę dogodnych sytuacji do zdobycia gola. "The Toffees" jednak starali się co jakiś czas odgryzać szybkim atakiem.

W doliczonym czasie gry jedna z takich prób przyniosła rezultat. Pod bramką rywala przytomnie zachował się James McCarthy, który odebrał piłkę jednemu z obrońców na szesnastym metrze, a mając przed sobą już tylko bramkarza z największą łatwością wpakował piłkę do siatki.

Radość "The Toffees" trwała jednak tylko chwilę. Po wznowieniu gry z koła środkowego John Stones zbyt długo przetrzymywał piłkę, którą w ostatniej chwili podał do Joel Roblesa, który bez zastanowienia wybił ją na rzut rożny. Z kornera piłkę w pole karne Evertonu dośrodkował Ben Watson, a głową do siatki strącił ją Jose Holebas. [więcej]
| Dodano 14 Apr 2016 09:26 przez player87

Mecz z Man Utd w statystykach
Poniżej przedstawiamy garść futbolowych statystyk po ostatnim spotkaniu ligowym Evertonu, które zakończyło się zasłużoną porażką 0:1.

Znajdziecie tu podsumowanie ostatniego meczu w pigułce, a więc pełne zestawienie składów obydwu drużyn, kluczowe dane meczowe, a także inne informacje dotyczące drużyn prowadzonych przez Roberto Martineza i Luisa van Gaala.

| Dodano 14 Apr 2016 09:14 przez player87

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 Next >>

Redakcja www.EvertonPoland.com nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników komentarzy, które są własnością ich autorów.