Cannot find an article with id: 0
Powered by CuteNews
Kone show! Everton - Sunderland 6:2
W meczu 11. kolejki Premier League na Goodison Park miejscowy Everton nie dał szans Sunderlandowi i zasłużenie odniósł okazałe zwycięstwo 6:2. Bohaterem zawodów został Arouna Kone, który trzykrotnie wpisał się na listę strzelców.

"The Toffees" od pewnego czasu słabo radzili sobie na swoim terenie, lecz tego popołudnia nawet utrata prowadzenia w starciu z Sunderlandem nie zachwiała postawą gospodarzy. Ale po kolei.

Everton zaczął mecz znakomicie. Everton powody do radości swoim kibicom dał w 19. minucie, kiedy wyszedł na prowadzenie. Po podaniu Arouny Kone, z piłką w pole karne wpadł Gerard Deulofeu, zwiódł jednego z obrońców, a następnie płaskim strzałem zmusił bramkarza Sunderlandu do kapitulacji.

Gospodarze poszli za ciosem i w 31. minucie podwyższyli na 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się już Arouna Kone, który popisał się ładnym strzałem pod poprzeczkę z 14 metrów. [więcej]
Więcej Komentarze: 3
| Dodano 02 Nov 2015 09:05 przez player87

Przed meczem z Sunderlandem
Już dziś w ramach 11. kolejki Premier League Everton podejmować będzie na Goodison Park drużynę Sunderlandu. Początek spotkania o godzinie 14:30.

Ostatnie tygodnie nie są udane dla Evertonu, który w ostatnich trzech spotkaniach ligowych zdobył tylko jeden punkt. Po remisie w derbowym meczu z Liverpoolem, w kolejnych meczach musiał uznać wyższość Manchesteru United i Arsenalu. Teraz teoretycznie czeka go znacznie łatwiejsze zadanie, ale piłkarze z Goodison Park w żadnym wypadku nie mogą lekceważyć swojego rywala.

Tymczasem Sunderland dopiero w ostatniej kolejce zanotował pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Przed własną publicznością pewnie pokonał Newcastle United. Tym bardziej w niedzielne popołudnie będzie chciał pokazać, że wygrana nie była dziełem przypadku i powalczyć o kolejny komplet punktów. [więcej]
Więcej Komentarze: 71
| Dodano 01 Nov 2015 09:27 przez player87

Martinez o sprawach bieżących
Podczas konferencji prasowej przed domowym meczem z Sunderlandem boss Evertonu odpowiedział na kilka kwestii dotyczących sytuacji drużyny.

'Gramy w domu. Jesteśmy zdesperowani, aby wrócić na zwycięską ścieżkę i cieszyć się naszą grą. Będziemy szanować przeciwnika, ale musimy wrócić do czerpania radości z gry i wykorzystać możliwość gry na Goodison do uzyskania dobrych rezultatów.' - powiedział Martinez.

Trener Evertonu udzielił również odpowiedzi na pytanie odnośnie sytuacji dotyczącej absencji i problemów zdrowotnych klubowych zawodników.

'Seamus Coleman nie mógł uczestniczyć w treningu we wtorek i to jest ogromny znak zapytania co do weekendu. To nic poważnego, ale stracił trochę na wadze. Może niedziela to zbyt wcześnie dla niego. Mo Bešić i Leighton będą dziś trenować z zespołem po raz pierwszy, ale to również może być zbyt wcześnie, żeby byli dostępni już na ten weekend.' - dodał boss "The Toffees". [więcej]
Więcej Komentarze: 14
| Dodano 30 Oct 2015 11:56 przez player87

Pokaz charakteru. Everton - Norwich 1:1 (k. 4:3)
Złe miłego początki. Tak można nazwać wczorajszy występ piłkarzy Evertonu w ramach 4. rundy Capital One Cup, w której przeciwnikiem było Norwich. Mimo bardzo złej gry do utraty bramki "The Toffees" zdołali doprowadzić do wyrównania, a awans zapewnili sobie dopiero po serii rzutów karnych.

Początek spotkania jak i cała pierwsza połowa przebiegała zdecydowanie pod dyktando "Kanarków", którzy bardzo szybko operowali piłką w środku boiska. Już w 4. minucie gry bardzo niebezpiecznie zza pola karnego strzelał Youssuf Mulumbu, jednak na szczęście dla gospodarzy Joel Robles był na posterunku.

Norwich dalej napierało, efektem czego była kolejna sytuacja bramkowa. Drugi z rzędu rzut rożny dla gości zamienił się w dobrą sytuację strzelecką dla Vadisa Odjidji-Ofoe, który zgubił krycie, lecz na szczęście dla "The Toffees" nie zdołał umieścił piłki w siatce. [więcej]
Więcej Komentarze: 18
| Dodano 28 Oct 2015 12:07 przez player87

Znamy już składy!
Znamy już składy w jakich wybiegną obie ekipy na dzisiejszy mecz. Początek spotkania o 20:45. COYB!

Everton: Joel - Browning, Stones, Funes Mori, Oviedo - Mirallas, McCarthy, Gibson, Osman (c) - Kone, Lukaku.

Rezerwowi: Howard, Galloway, Lennon, McGeady, Barkley, Deulofeu, Naismith.

Norwich: Rudd - Wisdom, Bennett, Bassong, Olsson - Mulumbu, O'Neill (c), Odjidja - Redmond, Grabban, Hoolahan.

Rezerwowi: Ruddy, Whittaker, Martin, Dorrans, Jarvis, Lafferty, Cameron.