Cannot find an article with id: 0
Powered by CuteNews
Nic nie trwa wiecznie: Everton - Crystal Palace 2:3
Zwycięską serię Evertonu przerwał dowodzony przez Tony'ego Pulisa Crystal Palace. The Toffees na własnym terenie ulegli Orłom 2:3.

Roberto Martinez zdecydował się na eksperymentalny skład, który niestety nie wypalił. The Toffees wyraźnie brakowało Jamesa McCarthy'ego, który rozpoczął mecz na ławce. Goście z Londynu przyjechali do Merseyside zbudowani trzema zwycięstwami z rzędu i od samego początku spotkania było widać, że przyjechali na Goodison Park po zwycięstwo.

Pierwszy cios zadał Jason Puncheon, który w 23. minucie wykorzystał zamieszanie w polu karnym i umieścił piłkę obok bezradnego Howarda. Kiedy po zmianie stron, do bramki gospodarzy trafił urodzony w Liverpoolu Scott Dann, wszystko zostało rozstrzygnięte. Nadzieję w serca zgromadzonych na GP fanów wlał jeszcze Steven Naismith, który po raz kolejny trafił do siatki wchodząc z ławki rezerwowych, ale po nieco ponad 10. minutach, Palace za sprawą Camerona Jerome'a zdobyło trzecią bramkę. [więcej]
Więcej Komentarze: 7
| Dodano 18 Apr 2014 08:52 przez Krzysztof Błachuta

Howard z nową umową
Bramkarz Evertonu Tim Howard podpisał nowy kontrakt ważny do 2018 roku.

Faworyt między słupkami The Toffees podpisał nową umowę ważną do czerwca 2018 roku.

Przypomnijmy że Tim Howard bliski jest zagrania 300 meczu w bramce Evertonu i setnego meczu w reprezentacji U.S.A.

Jego poprzednia umowa ważna była do 2016 roku. Teraz wygląda na to że swoje 39 urodziny będzie świętował na Goodison Park. [więcej]
| Dodano 18 Apr 2014 00:40 przez Toffee

Martinez: Wyścig dalej trwa
Hiszpan pomimo bolesnej porażki jest przekonany, że jest jeszcze nadzieja na czwarte miejsce.

Rekord siedmiu wygranych z rzędu został przerwany przez drugą przegraną na Goodison Park w tym sezonie.
Oznacza to także, iż Everton spada na piąte miejsce w ligowej tabeli z jednopunktową stratą do miejsca premiowanego grą w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

"Jesteśmy rozczarowani. Rezultat jest gorzki do przełknięcia z powodu oczekiwań jakie mieliśmy i chęci z jakimi przystępowaliśmy do gry." [więcej]