Cannot find an article with id: 0
Powered by CuteNews
Fulham rozbite na Goodison Park
Mimo nieco słabszej gry niż w poprzednich spotkaniach, Everton był w stanie rozbić Fulham na Goodison Park 4:1.

Pierwszego gola dla The Toffees strzelił Leon Osman, który zastąpił pauzującego za kartki Jamesa McCarthy'ego. Goście z Fulham byli w stanie odpowiedzieć tylko jednym trafieniem z rzutu karnego, którego wykorzystał Dimitar Berbatov.

Odpowiedź The Toffees na wyrównujące trafienie była imponująca bowiem za sprawą Seamusa Colemana, Garetha Barry'ego i Kevina Mirallasa znokautowali gości z Londynu i zainkasowali pewne 3 punkty na własnym stadionie. Dla podopiecznych Martineza był to już 9 mecz z rzędu bez porażki. [więcej]
Więcej Komentarze: 5
| Dodano 16 Dec 2013 11:34 przez Krzysztof Błachuta

Martinez zachwycony postawą drużyny
Hiszpan wyraził uznanie dla swoich piłkarzy, po tym jak zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę w sobotnim meczu z Fulham.

Everton prowadził na Goodison Park od 18 minuty po trafieniu Leona Osmana i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części do głosu doszli piłkarze z Londynu, czego efektem był rzut karny w 67 minucie zamieniony na gola przez Berbatova. The Toffees odpowiedzieli w końcówce trzema golami, dzięki czemu 3 punkty zostały w Liverpoolu. [więcej]
Więcej Komentarze: 4
| Dodano 15 Dec 2013 23:12 przez dominguez

Znamy już składy!
Znamy już składy w jakich wybiegną obie jedenastki na dzisiejszy mecz. W Evertonie dwie zmiany - od pierwszej minuty zagrają Osman i Deulofeu.

Everton: Howard, Oviedo, Distin, Jagielka (c), Coleman, Barry, Osman, Pienaar, Barkley, Deulofeu, Lukaku.

Rezerwowi: Robles, Heitinga, Jelavic, Mirallas, Naismith, Stones, Alcaraz.

Fulham: Stekelenburg, Riise, Senderos, Karagounis, Riether, Sidwell, Kacaniklic, Hughes, Dejagah, Parker, Berbatov.

Rezerwowi: Stockdale, Kasami, Ruiz, Richardson, Duff, Zverotic, Bent.