Powered by CuteNews
Koeman: Lukaku zostaje
Ronald Koeman w wywiadzie dla BBC po spotkaniu z West Bromwch potwierdził, że Romelu Lukaku nie zamierza odchodzić z klubu.

Od dłuższego czasu mówi się, iż Belgowi ma zostać zaproponowany nowy kontrakt. Ponoć pierwotna propozycja została już przez niego odrzucona, choć oczywiście w żaden sposób nie zostało to potwierdzone.

Natomiast nasz menadżer otwarcie powiedział, że rozmawiał z Lukaku i ten zadeklarował chęć pozostania w klubie na co najmniej kolejny rok. Przynajmniej na razie wydaje się być zamknięta kwestia jego ewentualnego powrotu do Chelsea, jednak zapewne o przyszłości Belga w sporej mierze zadecydują osiągnięte przez The Toffees wyniki w aktualnym sezonie.
Komentarze: 3
| Dodano 22 Aug 2016 11:32 przez cahill
by Pie7rek @ 22 Aug 2016 15:18
Martwi mnie tylko to że jak na razie to coś polujemy jak nie na Ghezalla z Lyonu to na Brahima a to skrzydłowi a o napastnikach jakoś mało się mówi niby coś o Giabiaddinim i coś też o Kaliniciu było ale odrazu odrzucona oferta
by Lewy @ 22 Aug 2016 14:51
Sam Lukaku nie pociągnie całego sezonu także musimy kogoś ściągnąć. Koeman ciągle mówi, że Niasse powinien odejść jeżeli zależy mu na wychodzeniu na boisko. A co do Kone to chyba każdy wie jak wygląda sytuacja.
by Pie7rek @ 22 Aug 2016 13:15
Mimo wszystko mam nadzieję że sprowadzimy jakiegoś zmiennika dla niego
Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emoty: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying efc1 efc2 efc3 efc4 

Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych uĹźytkownikĂłw:
rejestracja

| nie pamiętaj


«Wróć do newsów

Redakcja www.EvertonPoland.com nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników komentarzy, które są własnością ich autorów.