Powered by CuteNews
Galloway wypożyczony do WBA
Brendan Galloway spędzi obecny sezon na wypożyczeniu w West Bromwich Albion.

Mówiło się o Newcastle i Middlesbrough, ale to ostatecznie w klubie z The Hawthorns młody Anglik rodem z Zimbabwe będzie miał okazję do bardziej regularnej gry.

W barwach Evertonu Galloway wyst±pił ł±cznie 21 razy, przede wszystkim w okresie kontuzji zarówno Leightona Bainesa jak i Bryana Oviedo. W obecnej sytuacji jego szanse na grę u Ronalda Koemana nie były zbyt wielkie, dlatego wypożyczenie do West Bromwich wydaje się być dobr± opcj±.
Komentarze: 3
| Dodano 22 Aug 2016 15:20 przez cahill
by countyroad @ 23 Aug 2016 10:33
Wba jest bardzo dobrym wyborem. Raz to ogrywanie sie w realiach premier league a dwa to Tony Pulis skutecznie naprawi defensywne skrzywienia Brendana, ktore mogl spowodować martinez
by Pie7rek @ 22 Aug 2016 21:46
Ma ten chłopak potencjał czy West Brom jest dobrym wyborem ? nie wiem Ale Liczę na tego chłopaka i mam nadzieję że w następnym sezonie lub tam dwa będzie ¶wietym zastępc± za Bainsa.Powodzenia chłopie w WBU efc3
by Adam @ 22 Aug 2016 21:08
U Nas miał grać w tym sezonie !!! szkoda, niech będzie "wypożyczenie, dobra opcja". Ale za rok już u Nas w pierwszej 11 :)
Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emoty: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying efc1 efc2 efc3 efc4 

Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych uĹĽytkownikĂłw:
rejestracja

| nie pamiętaj


«Wróć do newsów

Redakcja www.EvertonPoland.com nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników komentarzy, które są własnością ich autorów.