Letnie okno transferowe - spekulacje
W obliczu "sezonu ogórkowego" w prasie pojawia się coraz więcej rozmaitych rozważań na temat kształtu kadry Evertonu na nadchodzący sezon i przyszłości poszczególnych jego zawodników. Temat będzie w miarę możliwości na bieżąco aktualizowany.

15.06.2019

- Portale piłkarskie donoszą, że Everton toczy batalię z gigantem z PSG o pozyskanie Davida Neresa. Brazylijski skrzydłowy miałby docelowo wzmocnić prawe skrzydło, a za jego podpis trzeba wyłożyć £35-40m. Sam zawodnik ma być zainteresowany przenosinami do Premier League.

- Rzekomo interesujemy się również pozyskaniem Jaspera Cillesena z Barcelony za około £18m. Dziwna informacja, zwłaszcza w obliczu niedawnego pozyskania Jonasa Loessla z Huddersfield. Czyżby Jordan Pickford miał opuścił szeregi "The Toffees" tego lata? [więcej]
Więcej Komentarze: 4
| Dodano 13 Jun 2019 16:13 przez player87

Powered by CuteNews
Everton - Man City: zapowiedź
Dzisiejszego wieczoru na Goodison Park będący w dołku Everton podejmie wicelidera z niebieskiej części Manchesteru. Początek spotkania o godzinie 20:45.

Everton od kilku tygodni gra w kratkę, wygrane mecze przeplata porażkami. W ostatni weekend drużyna Marco Silvy przed własną publicznością przegrała 1:3 z Wolverhamptonem. Kilka dni wcześniej skromnie 1:0 pokonała na wyjeździe Huddersfield. Teraz o jakąkolwiek zdobycz będzie bardzo trudno.

Rywalem będzie bowiem zdeterminowany zespół Manchesteru City, który zrobi wszystko, aby wrócić na fotel lidera. Podopieczni Pepa Guardioli w ostatni weekend wykorzystali potknięcie Liverpoolu, i wygrywając 3:1 z Arsenalem zmniejszyli do trzech punktów stratę do "The Reds". Dziś zatem staną przed szansą poprawienia jeszcze bardziej swojej sytuacji w tabeli.

W pierwszym spotkaniu obu drużyn w tym sezonie Manchester City przed własną publicznością wygrał pewnie 3:1. Takim samym rezultatem zakończyła się ostatnia konfrontacja tych drużyn na Goodison Park.