Everton - Manchester City: zapowiedź
Dzisiejszego późnego popołudnia Everton na Goodison Park podejmie Manchester City. Początek spotkania o godzinie 18:30.

W konfrontacji z rozpędzonymi "Obywatelami" Marco Silva będzie musiał poradzić sobie bez dwóch zawodników, którzy ostatnio sporo czasu muszą spędzać w gabinetach lekarzy. W spotkaniu z Wolves kontuzji żebra nabawił się Andre Gomes i dalej nie jest zdolny do gry, natomiast problemy mięśniowe wykluczają z gry Jeana-Philipa Gbamina.

Swoje problemy i to głównie z obrońcami mają także przyjezdni – szkoleniowiec gości nie będzie mógł bowiem skorzystać z usług swoich dwóch podstawowych stoperów, tj. Aymerica Laporte oraz Johna Stonesa. Jeszcze długo na murawie nie zobaczymy jeszcze Leroy’a Sane, którego czeka długie leczenie po operacji kolana.

Niestety ostatnie mecze nie napawają optymizmem, dlatego wydaje się, że będzie to ciężki mecz dla "The Toffees"...
Komentarze: 50
| Dodano 28 Sep 2019 16:53 przez player87

Powered by CuteNews
Everton - Man City: zapowiedź
Dzisiejszego wieczoru na Goodison Park będący w dołku Everton podejmie wicelidera z niebieskiej części Manchesteru. Początek spotkania o godzinie 20:45.

Everton od kilku tygodni gra w kratkę, wygrane mecze przeplata porażkami. W ostatni weekend drużyna Marco Silvy przed własną publicznością przegrała 1:3 z Wolverhamptonem. Kilka dni wcześniej skromnie 1:0 pokonała na wyjeździe Huddersfield. Teraz o jakąkolwiek zdobycz będzie bardzo trudno.

Rywalem będzie bowiem zdeterminowany zespół Manchesteru City, który zrobi wszystko, aby wrócić na fotel lidera. Podopieczni Pepa Guardioli w ostatni weekend wykorzystali potknięcie Liverpoolu, i wygrywając 3:1 z Arsenalem zmniejszyli do trzech punktów stratę do "The Reds". Dziś zatem staną przed szansą poprawienia jeszcze bardziej swojej sytuacji w tabeli.

W pierwszym spotkaniu obu drużyn w tym sezonie Manchester City przed własną publicznością wygrał pewnie 3:1. Takim samym rezultatem zakończyła się ostatnia konfrontacja tych drużyn na Goodison Park.