Gueye z nowym kontraktem
Idrissa Gueye przedłużył kontrakt z Evertonem. Senegalczyk podpisał umowę do czerwca 2022 roku.

Gueye trafił na Goodison Park latem 2016 roku z Aston Villi i jego obecny kontrakt obowiązywał jeszcze przez nieco ponad dwa lata.

Już od dłuższego czasu mówiło się o rozmowach z piłkarzem dotyczących przedłużenia umowy, co osiągnęło w końcu swój szczęśliwy finał.

Aktualizacja: Jak informuje Liverpool Echo, Gueye podpisał nowy kontrakt... w październiku 2017 roku, co potwierdza oficjalny rejestr zawieranych nowych umów prowadzony przez FA. Takie rzeczy tylko w Evertonie.
Komentarze: 4
| Dodano 20 Feb 2018 22:19 przez cahill

Powered by CuteNews
Keane z infekcją nogi
Pomimo fatalnej ostatnio formy defensywy Evertonu, podobnie zresztą jak całej drużyny, dla wielu kibiców "The Toffees" zaskoczeniem mógł być jednak brak Michaela Keane'a choćby na ławce rezerwowych w wyjazdowym meczu z Leicester, notabene zakończonym kolejną porażką.

W wypowiedzi pomeczowej obecny opiekun Evertonu - David Unsworth - wyjaśnił, że Keane’a zabrakło w składzie ze względu na „paskudną” infekcję, jakiej ostatnio się nabawił.

Wszystko rozpoczęło się, gdy ponad miesiąc temu obrońca rozciął nogę w spotkaniu pucharowym z Sunderlandem. Od tamtej pory zawodnik rozegrał sześć meczów, także w reprezentacji w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Rosji, ale infekcja zaczęła się rozszerzać.

'Michael oberwał, ma bardzo brzydkie rozcięcie (w nodze) po meczu z Sunderlandem, które zostało zainfekowane i to rozeszło się po całej nodze. Wyglądało to bardzo, bardzo paskudnie i musiał trafić do szpitala. Dowiedzieliśmy się już, że jego stan uległ znacznej poprawie, dlatego mamy nadzieję, że będzie gotowy do spotkania w następną niedzielę.' - stwierdził Anglik.

Tymczasem Everton wcześniej czeka jeszcze bardzo trudne starcie – w Lidze Europy z Olympique Lyon na wyjeździe. Czy “The Toffees” dowodzeni przez Unswortha, mimo olbrzymiego kryzysu jaki toczy zespół, będą w stanie wywieźć z Francji chociażby punkcik?
Komentarze: 1
| Dodano 31 Oct 2017 11:47 przez player87
by player87 @ 31 Oct 2017 15:29
Mogliśmy mieć duet RFM & Keane, a mamy póki co Jagielka & Williams. Ja na miejscu zarządu nie przedłużałbym umowy Williamsowi, bo co gość obecnie odpierdala to głowa mała...
Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emoty: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying efc1 efc2 efc3 efc4 

Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników:
rejestracja

| nie pamiętaj


«Wróć do newsów

Redakcja www.EvertonPoland.com nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników komentarzy, które są własnością ich autorów.