Letnie okno transferowe - spekulacje
W obliczu "sezonu ogórkowego" w prasie pojawia się coraz więcej rozmaitych rozważań na temat kształtu kadry Evertonu na nadchodzący sezon i przyszłości poszczególnych jego zawodników. Temat będzie w miarę możliwości na bieżąco aktualizowany.

16.07.2019

- Rzekomo interesujemy się pozyskaniem Adamy Soumaoro z Lille za około £13m. Ma to być alternatywa w przypadku braku możliwości wykupienia Kurta Zoumy z Chelsea. O podpis 27-letniego stopera konkuruje również Monaco i Crystal Palace.

- PSG dalej wykazuje zainteresowanie zakupem Idrissy Gueye i jest w trakcie przygotowywania ponownej oferty za Senegalczyka w wysokości około ‎£30m. Sam zawodnik zachowuje się bardzo fair wobec "The Toffees" i póki co nie naciska oficjalnie na transfer.

- Nowym zawodnikiem Evertonu został Fabian Delph. Z racji kończącego się za rok kontraktu za byłego pomocnika Manchesteru City zapłacono ‎około £8m, a kwota w ramach różnych bonusów może wzrosnąć jeszcze o około £2m. [więcej]
Więcej Komentarze: 26
| Dodano 13 Jun 2019 16:13 przez player87

Powered by CuteNews
You are now being redirected to the article in our archives, if the redirection fails, please click here

Redakcja www.EvertonPoland.com nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych przez użytkowników komentarzy, które są własnością ich autorów.